نگاهی به لباس بازیگران در اسکار ۲۰۲۰

در سال ۲۰۲۰ نیز مراسم اسکار ، مانند سال های گذشته با شکوه و عالی برگزار شد و برنده بهترین فیلم، بهترین بازیگر، بهترین فیلمنامه، بهترین کارگردانی و… معرفی شد. اما مسئله ای که ممکن است برای شما جالب باشد ، نوع پوشش بازیگران و افراد مشهوری است که در این مراسم حضور داشتند. اگر شما هم از افرادی هستید که به استایلینگ و مد اهمیت می دهید، احتمالا لباس بازیگران در اسکار ۲۰۲۰ ، یکی از نکاتی است که به آن توجه خواهید کرد.

از آنجا که اسکار یک مراسم مهم در دنیا بوده که بازیگران، کارگردانان و به طور کلی افراد محبوب در دنیا در آن شرکت می کنند. شرکت کنندگان سعی می کنند، بهترین استایل ممکن را برای آن روز انتخاب کنند. در این صفحه به بررسی لباس بازیگران در اسکار ۲۰۲۰ خواهیم پرداخت و استایل آن ها را بررسی می کنیم.

لباس بازیگران در اسکار ۲۰۲۰

کیانو ریوز

همانطور که می بینید کیانو ریوز به همراه مادرش در مراسم اسکار سال ۲۰۲۰ با یک استایل کاملا رسمی ظاهر شده است. کت و شلوار بهترین انتخاب برای آقایان جهت حضور در مراسمات مهم می باشد. کت و شلوار کیانو ریوز از برند Dolce&Gabbana بوده و با یک پیراهن سفید ست شده است. مادر کیانو کت و شلوار زیبا و خوش فرمی به رنگ سفید ست کرده که کاملا مناسب مدل و رنگ موی او می باشد.

لباس بازیگران در اسکار 2020

واکین فینیکس

واکین فینیکس برای سومین بار نامزد اسکار شده و در سال ۲۰۲۰ برنده بهترین بازیگر مرد در فیلم جوکر اعلام شد. همانطور که در تصویر می بینید.  واکین فینیکس نیز با یک کت و شلوار از برند Stalla maccartney در اسکار ۲۰۲۰ ظاهر شده و استایل رسمی خود را با یک پیراهن سفید کامل کرده است.

تام هنکس

تام هنکس از نامزدهای بازیگر نقش مکمل مرد در فیلم “روزی زیبا در محله” در اسکار ۲۰۲۰ بود که لباس هایی از برند تام فورد به تن دارد. یک پاپیون مشکی بر روی پیراهن سفید و یک پوشت سفید بر روی جیب کت و شلوار مشکی تام هنکس، جذابیت بیشتری به استایل او داده است. همان طور که می بینید تام هنکس به همراه همسرش در مراسم اسکار شرکت کرده که پیراهنی بلند پوشیده و در کنار آن از کیف و کفش با رنگ مناسب پیراهنش به عنوان اکسسوری استفاده کرده است.

لباس بازیگران در اسکار 2020

برد پیت

برد پیت ، برنده بهترین نقش مکمل مرد از فیلم “روزی روزگاری در هالیوود” در اسکار سال ۲۰۲۰ است که در کت و شلواری از برند Brioni دیده می شود. یقه این کت و شلوار، ساتن بوده و به عنوان تاکسیدو شناخته می شود. یک پیراهن سفید ، جذابیت بیشتری به استایل این بازیگر معروف و محبوب، داده است.

لباس بازیگران در اسکار 2020

بیلی ایلیش

بیلی ایلیش در اسکار ۲۰۲۰ با استایل و سبکی متفاوت ظاهر شد. لباس های بیلی از برند Chanel بوده و مدل آن با اکسسوری ها، مدل مو و ناخن او کاملا مناسب است.

لباس بازیگران در اسکار 2020

لباس بازیگران در اسکار 2020

ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن یکی از شرکت کنندگان مراسم اسکار بود که لباسی به نشانه اعتراض به تن داشت. او روی لباسش نام کارگردانان خانمی که اثرهایشان در اسکار دیده نشده بود، بر روی لباسش گلدوزی کرده و به این روش اعتراض خود رانسبت به این مسئله نشان داد، چرا که نامزدهای بهترین کارگردانی در اسکار امسال، همگی از آقایان بودند.

لباس بازیگران در اسکار 2020

دراین مطلب تنها استایل ۶ نفر از مراسم اسکار بررسی شد و می دانید که تعداد زیادی شرکت کننده در این مراسم حضور دارند که استایل ها و سبک های به خصوص داشته که از بهترین برندهای دنیا، لباس های خود را انتخاب می کنند و ما در مطالب بعدی بهترین همان طور که دیدید، کت و شلوارهای خوش دوخت از برندهای برتر ، بهترین انتخاب برای شرکت در مراسم و مهمانی های مهم و رسمی هستند. بنابراین اگر شما هم می خواهید در مهمانی های رسمی شرکت کنید، بهترین انتخاب برای شما کت و شلوار خواهد بود. اگر می خواهید یک کت و شلوار خوب داشته باشید، بهتر است از یک برند خوب خرید کنید. بنابراین باید بهترین برند کت و شلوار دنیا را بشناسید و پس از تحقیق درباره آن ها، به خرید یک کت و شلوار عالی برای خود اقدام کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *