نحوه پوشیدن ساسبند با شلوار جین

ساسبند و یا ساس پندر را نباید حتما با لباس های فانتزی بپوشید، آنها یک لباس معمولی را به لباسی مدرن و شیک تبدیل می کند. ساس بند با شلوار جین نیز یکی از استایل های مورد پسند اکثر خانم ها به ویژه دختران جوان است که موجب خوش پوشی آن ها شده و ظاهری شیک را برای آن ها به ارمغان می آورد. پیشنهاد می شود به همراه ساسبند با شلوار جین، یک لباس دکمه دار بپوشید. اگر شما هم از طرفداران این سبک هستید، برای داشتن استایل و تیپ عالی این مطلب را مطالعه کنید تا با نحوه پوشیدن ساسبند با شلوار جین آشنا شوید.

نحوه پوشیدن ساسبند با شلوار جین

اگر چه ممکن است ساس بند ها به نگه داشتن شلوار نیز کمک کنند اما مهم ترین کارکرد آن ها، زیبا کردن ظاهر شما است. بنابراین به پوشیدن هر نوع ساس بند با یک شلوار جین و پیراهن اکتفا نکنید و به نکاتی که در این صفحه مطالعه می کنید، توجه نمایید.

نوع شلوار

یکی از مهم ترین نکات در انتخاب شلوار، اندازه آن است. به این ترتیب که اگر می خواهید یک شلوار جین با ساسبند بپوشید، بهتر است یک شلوار متناسب که پایین آن جذب است، انتخاب کنید. این شلوارها برای این استایل ها، بهتر از شلوارهای راسته یا دمپا هستند.

نوع پیراهن

یک پیراهن دکمه دار با آستین های بلند یا کوتاه، بهترین گزینه برای پوشیدن با ساسبند است. لباس شما باید کمی آزاد باشد؛ پیراهن های جذب با ساسپندر، زیبایی و جذابیت چندانی نخواهد داشت. اگر لباس دکمه دار ندارید، می توانید یک لباس معمولی بپوشید.

شلوار جین کوتاه

شلوار جین کوتاه یا همان شلوارک جین به همراه ساس بند برای اواخر فصل بهار و یا اوایل پاییز بسیار مناسب است. این استایل همچنین انتخاب خوبی برای ساحل می باشد. مشخص است که با این نوع شلوار یک پیراهن آستین کوتاه زیبایی بیشتری دارد. اگر در معرض آفتاب هستید، استفاده از کلاه آفتاب گیر نیز پیشنهاد می شود.

مقاله پیشنهادی : بهترین استایل بهاری دخترانه در سال جدید

رنگ شلوار جین و پیراهن

برای پوشیدن ساسبند با شلوار جین ، باید به رنگ پیراهن و شلوار خود نیز دقت کنید. اگر شلوار جین شما تیره است، از یک پیراهن با رنگ روشن و یک ساس بند با رنگ تیره و از طیف رنگی شلوارتان استفاده کنید. و برعکس آن اگر یک شلوار جین روشن دارید و می خواهید به همراه آن از ساس بند استفاده کنید، بهتر است یک ساسبند یا ساس پندر با رنگ روشن به همراه یک پیراهن تیره تر را با آن ست کنید.

کت تک

پوشیدن کت تک به همراه شلوار لی برای برخی مهمانی ها انتخاب مناسبی است. می توانید برای زیباتر شدن استایلتان از یک ساسپندر به جای کمربند استفاده کنید. دکمه های کت را باز گذاشته و گاهی برای دیده شدن ساسبند، دستتان را در جیب شلوارتان بگذارید. اگر مایل باشید، می توانید یک کروات به رنگ ساس بند نیز ست کنید.

ساس بند با شلوار جین

انتخاب نوع ساس بند با شلوار جین

ساسبند یا ساسپندر ها در دو نوع گیره ای و دکمه ای طراحی می شوند. ساس بندهای دکمه ای کلاسیک بوده و ظاهر زیبا تری به شما می دهند. بنابراین سعی کنید آن ها را جایگزین ساسپندرهای گیره ای کنید.
برای استفاده از این نوع ساسبند با شلوار جین ، باید شلوارتان دارای دکمه در محل های مشخص شده باشد. اگر این طور نیست، خودتان دست به کار شده و در قسمت هایی که لازم است دکمه هایی اندازه جای دکمه در ساسبند بدوزید. این کار نیاز به هنر و مهارت خاصی ندارد و تنها با یک نخ و سوزن به راحتی انجام می شود.
اما از مزیت های ساسبندهای گیره ای، استفاده راحت تر آن ها بوده و نیازی به دوختن دکمه به شلوارتان نیست. گیره اغلب ساس بند ها به رنگ نقرع ای بوده، اما شما می توانید ساسبندهایی با گیره طلایی نیز تهیه کنید. مسئله ای که ممکن است برای شما مهم باشد، این است که این نوع ساس بند ها به مرور موجب آسیب رساندن به کمر شلوار شما خواهند شد.

ساس بند با شلوار جین

طرح پیراهن

اگر می خواهید از ساس بند با شلوار جین برای پوشیدن روزمره استفاده کنید و یک پیراهن اسپرت، چهارخانه و یا به طور کلی طرح دار با آن ست کنید. توجه کنید که باید ساس بند شما ساده باشد. می توانید یک ساسبند در یکی از رنگ های قرمز، سبز، صورتی، آبی و… انتخاب کنید و چنان چه نمی خواهید ساسبند مرکز توجه دیگران باشد، می توانید از رنگ های خنثی مثل مشکی، سفید، خاکستری و… استفاده کنید.
در مقابل اگر پیراهن شما ساده است می توانید از ساسپندرهایی استفاده کنید که طرح دار هستند. ساسبندهایی با خطوط عمودی، چهارخانه، خال خالی و… گزینه های مناسبی برای ست کردن با لباس های ساده هستند.
توجه کنید برای ست کردن ساسپندر با پیراهن های ساده انتخاب های زیادی دارید و می توانید انواع ساس بند را با آن ها ست کنید.

ساس بند با شلوار جین

کفش و ساس بند با شلوار جین

مسئله مهم دیگر در استفاده از ساس بند با شلوار جین ، نوع کفشی است که با آن ست می کنید. اگر یک ساس بند و یک کفش چرم دارید، قبل از ست کردن، از همرنگ بودن آن ها اطمینان حاصل کنید.  اما اگر یکی از آن ها چرم نیست، انتخاب برای شما آزاد می باشد. به یاد داشته باشید نیم بوت ها انتخاب بسیار مناسبی برای ست کردن همراه ساس بند با شلوار جین هستند.

مقاله پیشنهادی : کفش مناسب با شلوار لگ یا ساپورت

اگر می خواهید استایلی متفاوت با ساسپندرها داشته باشید، اجازه دهید یکی از بند های ساسپندر، از سرشانه شما افتاده و آویزان شود. این سبک، برای حضور در مهمانی های دوستانه، حضور در سینما، کنسرت و به طور کلی چنین تفریحاتی، بسیار مناسب می باشد. اما مراقب باشید بند آویزان شده، به جایی گیر نکند و یا موجب آزردگی اطرافیان و برخورد با آن ها نشود. در این سبک می توان از شلوار جین بلند و یا شلوارک های جین استفاده نمود. همچنین بهتر است یک تیشرت با شلوارتان ست کنید تا تیپ اسپرت شما تکمیل شود.

ساس بند با شلوار جین

شما به این سبک لباس پوشیدن علاقه دارید؟ برای زیباتر شدن استایل همراه با ساس بند چه نکاتی را مهم می دانید؟

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *